Naturalne powiększanie piersi - skuteczność

Naturalne powiększanie piersi - skuteczność

Naturalne powiększanie piersi samo w sobie wzbudza wiele kontrowersji. Najbardziej kontrowersyjna jest jego skuteczność. Neguje się ją przy pomocy jednego, podstawowego argumentu, który brzmi: gdyby naturalne metody powiększania biustu działały operacje chirurgiczne byłyby niepotrzebne. Oczywiście. Podobnie jeśli chodzi o leczenie chorób przy pomocy ziół, diety i zmian w stylu życia - gdyby to działało lekarze byliby zbędni. Identycznie wygląda kwestia modelowania sylwetki - gdyby wystarczyło ćwiczyć wszystkie odsysania i iniekcje byłyby zbędne. Prawda? Nieprawda. Natura ma tak ogromny potencjał, że można go wykorzystać w dosłownie każdym celu, ale ponieważ nasze oczekiwania są często absurdalne i bardzo wyśrubowane, a my sami jesteśmy leniwi i cierpimy na permanentny brak czasu łatwiej jest nam "pójść pod nóż", dać sobie coś odessać lub wstrzyknąć, połknąć kilka sztucznych tabletek niż zrobić coś samemu. Mimo, że przecież robilibyśmy to dla siebie. Tyle tytułem wstępu. Przejdźmy do meritum.

Operacja kontra natura

Trudno podważać skuteczność operacyjnego powiększania biustu. Efekty, które można w ten sposób osiągnąć przerastają najśmielsze oczekiwania zwolenniczek kuracji naturalnych. Powiększenie piersi o dwa czy trzy nawet rozmiary jest w tym przypadku osiągalne bez większych problemów, a jak przekonuje przykład pewnej pani, której wszczepiono samopowiększające się implanty - chirurgiczne powiększanie nie ma barier ani granic, co prowadzi niejednokrotnie do kuriozalnych wręcz efektów. Niemniej jednak decydując się na wszczepienie implantów możemy liczyć na natychmiastowe i bardzo spektakularne powiększenie biustu. Natura niestety tak nie działa. I dobrze, bo działa bardziej naturalnie przez co powiększanie nie jest szokiem dla organizmu. Wskutek działania naturalnych sposobów powiększania ciało ulega niejako przyspieszonej ewolucji, rozwojowi w najbardziej pożądanym kierunku. Rozwój ten wymaga czasu - minimum kilku tygodni. W dłuższej perspektywie czasu działania mające na celu utrzymanie biustu w dobrej kondycji i zapewnienie mu doskonałego wyglądu i tak wymagają dożywotnich starań, ale starania te opłacą się bardziej od każdej (dosłownie!) operacji. Zwolennicy naturalnych kuracji twierdzą, nie bez solidnych podstaw w postaci operacyjnych i pooperacyjnych statystyk, że żadna kuracja naturalna nie zaszkodzi tak organizmowi jak operacja. Nawet jeśli w jej trakcie występują jakieś działania niepożądane kurację naturalną można w każdej chwili przerwać. W momencie położenia się na stół operacyjny tracimy wszelką kontrolę nad ciałem i interweniować w żaden sposób nie możemy.

Skuteczność naturalnego powiększania piersi

O skuteczności powiększania piersi przy pomocy implantów już napisaliśmy. Faktycznie możliwości w tym zakresie są niemal nieograniczone, choć na szczęście stosowanie samopowiększających się implantów zostało już w tej chwili zabronione, więc dążenia do osiągnięcia kuriozalnych rozmiarów i stałego przyrostu biustu na pewno się nie rozprzestrzenią. Jeśli chodzi o naturalne powiększanie piersi możemy liczyć jedynie na zwiększenie rozmiaru o jakiś rozmiar, półtora rozmiaru. Rekordzistkom udało się osiągnąć powiększenie rzędu dwóch rozmiarów, ale tu już bardziej decydowały predyspozycje genetyczne i indywidualna reakcja biustu na serwowaną mu naturalną kurację. Zdecydowana większość kobiet powinna docenić takie efekty, większe biusty są może i imponujące, ale bywają też źródłem wielu kłopotów.

Co robić żeby piersi urosły o rozmiar?

Ćwiczyć mięśnie podtrzymujące biust, perfekcyjnie dobierać biustonosze, masować piersi pod prysznicem (przynajmniej) i stosować zioła powiększające biust bądź to w postaci naparów (herbatek), bądź to pod postacią suplementów i kremów. Najlepsze z nich znajdziecie na stronie głównej serwisu.

Powrót do rankingu«

Podsumowanie

www.penisa.pl www.leczenie-grzybicy.pl www.candida-albicans.org